دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد

 آموزش مکالمه محور زبان انگلیسی در 4 مهارت اصلی در 9 ماه همراه با 2000 واژه جادویی

وقتشه که یکبار برای همیشه زبان انگلیسی رو یاد بگیری! 
تو این دوره ما بهت کمک میکنیم خیلی دقیق و علمی زبان انگلیسی رو در تمامی مهارت ها یاد بگیری. صحبت کردن رو شروع کنی و قدم به قدم از نقطه صفر به صد برسی. این دوره مجازی در 9 ماه برگزار میشه.

سوالات متداول

این دوره به شکل غیر حضوری از طریق یک سامانه آموزشی تلگرامی و به زودی اپلیکیشن مخصوص ارائه می شود که فایلهای صوتی و تصویری قابل دانلود و تمرین های این دوره در این سامانه آموزشی بی نظیر تقدیم شما عزیزان می گردد.

زیرا فایلهای این دوره دائما بروز رسانی میشود و محتوای جدید به دوره اضافه میگردد که در بسته فیزیکی این امکان وجود ندارد ضمن اینکه در سامانه آموزشی، شما با یک شاهکار آموزشی روبرو هستید که این سامانه کاری خواهد کرد که شما به این دوره عمل کنید و دائما شما را با محتوای این دوره درآمیخته می کند و دائما شما را پیگیری می کند تا که نتیجه بگیرید و در بسته فیزیکی چنین امکاناتی هرگز وجود ندارد

دوره مکالمه 4 مهارت ما شامل بیش از 320 جلسه آموزشی است و دوره 2000 واژه جادویی جاوی بیش از 110 جلسه میباشد ولی دوره به گونه ای طراحی شده که دائما محتواهایی بصورت دوره و خلاصه این جلسات تا پایان عمر در سامانه آموزشی به شما ارائه می شود که هیچ زمان این آموزش ها را فراموش نکنید و به نوعی آنها را زندگی کنید و عمل نمایید. و در دوره کامل آموزشهای بسیار قوی در حوزه مهارت مکالمه ، لیسنینگ ، تقویت دامنه لغات و تقویت اعتماد به نفس را خواهید دید که مطمئن باشید خیلی از این تکنیک ها برای کسانی هم که اهل مطالعه هستند نیز جدید خواهد بود و اطمینان داشته باشید که به یاری خداوند شما را به هدف نهایی خواهد رساند.

سامانه آموزشی ما علاوه بر بستر ربات تلگرام، بصورت یک اپلیکشن حرفه ای نیز ارائه خواهد شد و خدمات آموزشی ما در این اپلیکشن دائما اضافه شده و یک سیستم آموزشی فوق حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهد شد که بی نظیر است

این دوره به گونه ای است که تا پایان دوره به اکثر سوالات و ابهامات شما در جلسه های بعدی پاسخ داده می شود و اگر سوالی باقی بماند که تا آخرین جلسه به جواب آن نرسیده باشید ، امکان سوال از کارشناس آموزشی در سامانه برای شما مهیا می شود و مطمئن باشید که در هیچ دوره حضوری امکان دسترسی به این تعداد محتوا و دریافت پاسخ را نخواهید داشت. علاوه بر محتوای اموزشی که روزانه در دسترس شما قرار میگیرد در یک گروه پشتیبانی نیز عضو خواهید شد.

به اندازه ای که از این تکنیک ها و مطالب استفاده کنید ، جواب خواهید گرفت مثل سایر کاربرانی که به نتیجه های عالی رسیده اند ، حتما نظرات کاربران عزیز این دوره را در کانال نظرات مشاهده کنید تا بهتر تصمیم به سرمایه گذاری در این دوره بگیرید.

اصراری به خرید نیست و اگر زمان یک نگرش و تغییر بزرگ در زندگی شما فرا رسیده باشد ، حتما در این دوره شرکت خواهید کرد. توصیه می کنیم جهت اطمینان بیشتر ویدئوهای معرفی دوره و نمونه دروس را ببینید و اگر بازم هم شک دارید حتما به کانال نظرات کاربران نگاهی بیندازید تا با خیال راحت وارد این دوره بی نظیر شوید

دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از دریافت کلیه فایلها و پاسخ ها ، به مدت ۴۰ روز از تاریخ خرید میباشد تا شما خودتان نتیجه ها را درک کنید و به توانایی های خود و این دوره ارزشمند ایمان بیاورید.

دوره جامع

دوره کامل صفر تا صد

هزارتومان756پرداخت فقط یک بار
این دوره شامل دو دوره مکالمه 4 مهارت و 2000 واژه هست. با تخفیف بسیار عالی میتونید هر دو دوره را یکجا ثبت نام کنید

دوره مکالمه 4 مهارت

دوره مکالمه 4 مهارت اصلی

هزارتومان680پرداخت فقط یکبار
این دوره شامل آموزش مکالمه محور 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی از صفر تا صد است. اگر تازه کار هستید این دوره مناسب شماست.

دوره 2000 واژه

بیش از 2000 واژه از کتب 504،1100 و تافل

هزارتومان150پرداخت فقط یکبار
این دوره مخصوص متقاضیان امتحانات داخلی و خارجی و همچنین تقویت دامنه لغات در سطوح متوسط و پیشرفته هست

رایگان ثبت نام کنید

وارد حساب خود شوید

get up & get in