دوره آموزشی آنلاین صفر تا صد

 آموزش مکالمه محور زبان انگلیسی در ۴ مهارت اصلی در ۹ ماه همراه با ۲۰۰۰ واژه جادویی


نام نویسی و شرکت در کلاس آنلاین

وقتشه که یکبار برای همیشه زبان انگلیسی رو یاد بگیری! 
تو این دوره ما بهت کمک میکنیم خیلی دقیق و علمی زبان انگلیسی رو در تمامی مهارت ها یاد بگیری. صحبت کردن رو شروع کنی و قدم به قدم از نقطه صفر به صد برسی. این دوره مجازی در ۹ ماه برگزار میشه.

سوالات متداول

این دوره به چه صورتی ارائه میشود؟

این دوره به شکل غیر حضوری از طریق یک سامانه آموزشی تلگرامی و به زودی اپلیکیشن مخصوص ارائه می شود که فایلهای صوتی و تصویری قابل دانلود و تمرین های این دوره در این سامانه آموزشی بی نظیر تقدیم شما عزیزان می گردد.

چرا این آموزشها بصورت بسته فیزیکی و سیدی ارائه نمیشود ؟

زیرا فایلهای این دوره دائما بروز رسانی میشود و محتوای جدید به دوره اضافه میگردد که در بسته فیزیکی این امکان وجود ندارد ضمن اینکه در سامانه آموزشی، شما با یک شاهکار آموزشی روبرو هستید که این سامانه کاری خواهد کرد که شما به این دوره عمل کنید و دائما شما را با محتوای این دوره درآمیخته می کند و دائما شما را پیگیری می کند تا که نتیجه بگیرید و در بسته فیزیکی چنین امکاناتی هرگز وجود ندارد

یعنی به محتوای آموزشی دائما اضافه میشود ؟

دوره مکالمه ۴ مهارت ما شامل بیش از ۳۲۰ جلسه آموزشی است و دوره ۲۰۰۰ واژه جادویی جاوی بیش از ۱۱۰ جلسه میباشد ولی دوره به گونه ای طراحی شده که دائما محتواهایی بصورت دوره و خلاصه این جلسات تا پایان عمر در سامانه آموزشی به شما ارائه می شود که هیچ زمان این آموزش ها را فراموش نکنید و به نوعی آنها را زندگی کنید و عمل نمایید. و در دوره کامل آموزشهای بسیار قوی در حوزه مهارت مکالمه ، لیسنینگ ، تقویت دامنه لغات و تقویت اعتماد به نفس را خواهید دید که مطمئن باشید خیلی از این تکنیک ها برای کسانی هم که اهل مطالعه هستند نیز جدید خواهد بود و اطمینان داشته باشید که به یاری خداوند شما را به هدف نهایی خواهد رساند.

الان که تلگرام فیلتر است، ما چگونه فایلها را دریافت می کنیم؟

سامانه آموزشی ما علاوه بر بستر ربات تلگرام، بصورت یک اپلیکشن حرفه ای نیز ارائه خواهد شد و خدمات آموزشی ما در این اپلیکشن دائما اضافه شده و یک سیستم آموزشی فوق حرفه ای به شما عزیزان ارائه خواهد شد که بی نظیر است

در دوره های حضوری از مدرس میتوان سوال پرسید ؛ اما در دوره غیر حضوری این امکان وجود ندارد و اگر سوالی درباره این آموزشها داشته باشیم از کی بپرسیم ؟

این دوره به گونه ای است که تا پایان دوره به اکثر سوالات و ابهامات شما در جلسه های بعدی پاسخ داده می شود و اگر سوالی باقی بماند که تا آخرین جلسه به جواب آن نرسیده باشید ، امکان سوال از کارشناس آموزشی در سامانه برای شما مهیا می شود و مطمئن باشید که در هیچ دوره حضوری امکان دسترسی به این تعداد محتوا و دریافت پاسخ را نخواهید داشت. علاوه بر محتوای اموزشی که روزانه در دسترس شما قرار میگیرد در یک گروه پشتیبانی نیز عضو خواهید شد.

چقدر این آموزشها می تواند در زندگی من تغییر ایجاد کند و به یادگیری زبان انگلیسی کمک کند؟

به اندازه ای که از این تکنیک ها و مطالب استفاده کنید ، جواب خواهید گرفت مثل سایر کاربرانی که به نتیجه های عالی رسیده اند ، حتما نظرات کاربران عزیز این دوره را در کانال نظرات مشاهده کنید تا بهتر تصمیم به سرمایه گذاری در این دوره بگیرید.

چرا باید این دوره را بخرم ؟ من نمیدانم این دوره چقدر میتواند مفید باشد؟!

اصراری به خرید نیست و اگر زمان یک نگرش و تغییر بزرگ در زندگی شما فرا رسیده باشد ، حتما در این دوره شرکت خواهید کرد. توصیه می کنیم جهت اطمینان بیشتر ویدئوهای معرفی دوره و نمونه دروس را ببینید و اگر بازم هم شک دارید حتما به کانال نظرات کاربران نگاهی بیندازید تا با خیال راحت وارد این دوره بی نظیر شوید

چه تضمینی برای شرکت در این دوره و دستیابی به نتایج وجود دارد ؟

دوره های ما دارای گارانتی برگشت پول در صورت عدم رضایت است و زمان گارانتی هم پس از دریافت کلیه فایلها و پاسخ ها ، به مدت ۴۰ روز از تاریخ خرید میباشد تا شما خودتان نتیجه ها را درک کنید و به توانایی های خود و این دوره ارزشمند ایمان بیاورید.

دوره جامع

دوره کامل صفر تا صد

هزارتومان۷۵۶پرداخت فقط یک بار
این دوره شامل دو دوره مکالمه ۴ مهارت و ۲۰۰۰ واژه هست. با تخفیف بسیار عالی میتونید هر دو دوره را یکجا ثبت نام کنید
نام نویسی

دوره مکالمه ۴ مهارت

دوره مکالمه ۴ مهارت اصلی

هزارتومان۶۸۰پرداخت فقط یکبار
این دوره شامل آموزش مکالمه محور ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی از صفر تا صد است. اگر تازه کار هستید این دوره مناسب شماست.
نام نویسی

دوره ۲۰۰۰ واژه

بیش از ۲۰۰۰ واژه از کتب ۵۰۴،۱۱۰۰ و تافل

هزارتومان۱۵۰پرداخت فقط یکبار
این دوره مخصوص متقاضیان امتحانات داخلی و خارجی و همچنین تقویت دامنه لغات در سطوح متوسط و پیشرفته هست
نام نویسی